Kávovar BEZZERA DUO MN + 1kg kávy Espresso

Bezzera DUO MN je první kávovar s dvěma bojlery, který firma Bezzera nabízí. Teplota je regulována pomocí PID senzorů a vše je ovládáno přes moderní dotykový displej

 

57 200 Kč 47 272,73 Kč bez DPH

Tento kávovar představuje malý moderní kávovar s duálním systémem bojlerů. Hlavní předností je přesná regulace teplot pomocí 3 nezávislých PID senzorů. Jeden ovládá parní bojler o objemu 1 l. Druhý ovládá kávový bojler o objemu 0,45 l a třetí kontroluje teplotu přímo na hlavě, která je elektronicky zahřívána. Díky tomuto systému je kávovar velmi rychle zahřátý a drží si stálou teplotu i při vaření většího množství kávy.

Je poháněn rotačním čerpadlem s možností napojení na nádržku nebo přímé napojení na vodovodní řad. 

Pomocí dotykového displeje je možné nastavit teplotu, ale třeba i automatické zapínání a vypínání kávovaru, nebo dobu pre-infuze a automatický čistící cyklus. 

Verze MN je ovládána klasickou hlavou E61 pro s manuálním ovládáním dávky kávy. Základním vybavením jsou také dřevěné ovládací prvky a parní tryska, která vás nespálí.

Hmotnost: 31 kg 
Bojler: duální
Bojler izolace: ano
Bojler materiál: měď
Bojler objem: 1 l +0,45 l
Čerpadlo: rotační
Nádrž na vodu: 4l
Přímé napojení na vodu: ano
Regulace teploty: PID
Vyhřívaní hlavy: elektrické
Šírka: 326 mm
Výška: 425 mm
Hloubka: 470mm

Výroba: Itálie - Milano

Záruka: 24 měsíců

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení